Autoryzowane naprawy wszystkich marek - specjalizujemy się w grupie PSA, Peugeot, Citroen, Opel.
- - -

Serwis blacharsko-lakierniczy DREWNIKOWSKI SZCZECIN

Nasz Serwis blacharsko lakierniczy to w pełni nowoczesna placówka oferująca Państwu kompleksową i profesjonalna naprawę pojazdów. Pozycja, którą przez lata budowaliśmy na rynku lokalnym pozwala nam zagwarantować Państwu pełną likwidacje szkód począwszy od procesu zgłoszenia szkody, kompletowania dokumentacji, do wydania pojazdu po naprawie, w praktycznie każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym działającym na terenie naszego kraju . Serwis blacharsko-lakierniczy Peugeot, Citroen to gwarancja przeprowadzenia naprawy zgodnie z technologią producenta , przy użyciu certyfikowanych urządzeń, oraz materiałów spełniających wymagania grupy PSA. Nasi pracownicy to specjaliści którzy przechodzą cykliczne szkolenia i posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Systematyczne inwestycje w sprzęt pozwalają nam się poszczycić w pełni wyposażonym i przygotowanym działem napraw, który jest w stanie wykonać każdą naprawę z zachowaniem najwyższych standardów. Skorzystanie z naszych usług to pewność, że Państwa pojazd po naprawie będzie bezpieczny, a rozliczenie szkody odbędzie się z minimum formalności z Państwa strony.

Proponujemy Państwu nasze usługi w regionie: pomoc w naprawie samochodów powypadkowych oraz bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych.

Nasze doświadczenie w naprawach samochodów powypadkowych łączymy z niezwykłą starannością. Usuwamy usterki i niedoskonałości tak, aby auta wyglądały, jak wcześniej.